Slušali smo!


Slušali smo!

 

Najljepša pozornica u regiji!

U svom novom sjajnom ruhu, tvrđava je nakon obnove 2014. godine otvorila vrata posjetiteljima s bogatom ponudom kulturnih, glazbenih i scenskih događanja kao jedna od najprestižnijih otvorenih pozornica u regiji te nezaobilazna destinacija kulturnog turizma. Hvala svim izvođačima, partnerima i prijateljima koji su gostovali u Šibeniku:

SEZONA 2014.

07.06. Svečano otvorenje tvrđave (Josipa Lisac, Maksim Mrvica, Nina Romić, Chui, sopranistice, plesači)

15.6. ŠPD Kolo i simfonijski puhački orkestar OSRH - Carmina Burana

22.06. Terraneo Summer Break - Thievery Corporation

09.07.  Terraneo Summer Break - 2cellos

15.07.  HNK Split: Baleti Bolero i Carmen

31.07.  Ansambl narodnih plesova i pjesama Hrvatske Lado

01.02.  The National

02.08.  The National

15.08.  Terraneo Summer Break - Nouvelle Vague

29.08.  Natali Dizdar

05.09.  Svečano otvaranje 10. Srednjovjekovnog sajma  Šibenik

29.09.  Arsen, Gabi i Matija Dedić

 

SEZONA 2015.

03.05.  Perpetuum Jazzile

29.05.  Taste the Mediterranean – Zvjezdani chefovi pod zvjezdanim nebom + Festival vina

05.06. - 06.06. Deboto festiva - Omar, Hailu Mergia Trio, DJ Eddy Ramich, Matija Dedić, Mangroove, DJ Rainer Truby, DJ Tom Wieland, DJ Alex Barck, DJ Kid Va, DJ Stipe Širinić

13.06.  ŠPD Kolo i simfonijski puhački orkestar OSRH – koncertna izvedba opere Ero s onoga svijeta

19.06.  Rundek Cargo Trio

24.06.  Elvis Stanić & Neven Frangeš – Strana B

13.07.  Detour – Strana B

14.07.  Maksim Mrvica

21.07   Mitja Obed i &M Dance Company – Plesni festival – Strana B

22.07.  Šibenski plesni festival - Ansambl narodnih plesova i pjesama Hrvatske Lado

24.07. Terraneo Summer Break – Kokolo Afrobeat orchestra, Boogaloo Destroyers, Terraneo DJ crew, La Luz Visuals

25.07. Terraneo Summer Break – Lambchop

31.07.  Amira Medunjanin - Silk and Stone

03.08.  SuperUho - Flogging MollyKing Khan And The ShrinesAnalenaVlasta PopićNikki LouderThe Fogsellers, Dok AnalogX, Kišobran DJ crew

04.08.  Einstuzend Neubaten , Sun Kil Moon , OughtPridjevi, VVhile, Harp Explosion - Thee One Man BandCloud 68, DJ Per Le Cler

05.08. of MontrealMerchandise | Disciplina kitschme, RosettaThe Marshmallow, NotebooksThe Lesser Men, Denis Katanec, Žur DJ crew

08.08.  Urban & 4

10.08.  Kaja Farzsky – Strana B

11.08.  Massimo

12.08.  Massimo

13.08. – 15.08. Mihovil gleda filmove

05.09.  Parni Valjak

11.09.  Papandopulo kvartet

27.09.  Večer francuske šansone

10.10. Oliver Dragojević i Dupini

       

SEZONA 2016.

15.06. - Sexteto Milonguero – Strana B

21.06. Unplugged festival – Neno Belan & Mediteranski orkestar

22.06. Unplugged festival – Goran Bare & Majke

24.06. Gibonni

29.06. ŠPD Kolo i simfonijski puhački orkestar ORSH – The Queen Symphony

02.07. HNK Split – Ero s onoga svijeta

13.07. Rade Šerbedžija i Miroslav Tadić

17.07. Skye & Ross (Morcheeba)

25.07. Šibenski plesni festival – balet 5 do 12

26.07. - Šibenski plesni festival - Mitja Obed i Saška Šašić s predstavom "Metamorphosis". – Strana B

28.07. Matija Dedić, Gabi Novak, Jazz orkestar HRT-a pod ravnateljem maestra Silvija Glojnarića, Lea Dekleva, Alen Slavica, Klapa Maslina, Ivo Pattiera i Miroslav Tadić

08.08. - Black Coffee – Strana B

12.08. Đani Stipaničev uz pratnju Revijskog orkestra

13.08. – 15.08. Mihovil gleda filmove i Mali Mihovil gleda filmove

18.08. – 19.08. Deboto festival

23.08. - Chui & Psilicone Theatre + Hairy Hairy Mouth. – Strana B

09.09. – Klapa Cambi

16.09. - Marko Ramljak Band – Strana B

28.09. – HNK Zagreb – opera Nikola Šubić Zrinjski

 

SEZONA 2017.

 27.05. S.A.R.S., J.R. August

11.06.  Stereo MC's, Nipplepeople

16.06. Cubismo & Big Band HRT-a

29.06. Šibenska narodna glazba – Šibenik je to!

04.07. - 08.07. Solo Positivo Film Festival

12.07.  Stefan Milenković & Rohan de Silva (suradnja s Musicom appasionatom), Sudar Percussion

18.07. Gregory Porter, DJ Phillipe Cohen Solal

24.07. Šibenski plasni festival – HNK Split - balet „On the Road“

27.07. Changer festival - Laibach

28.07. Changer festival - Josipa Lisac

05.08. Gus Gus, Kevin Yost

11.08. Božo Vrećo

13.08. Detour & Pavel – Dan Kluba prijatelja šibenskih Tvrđava

14.08. Ljetno Yammatovo – Nipplepeople, Jinx & Opolopo

25.08. Tony Cetinski

29.09. ŠPD Kolo i Simfonijski puhački orkestar OSRH – koncertna izvedba rock opera „Gubec-beg“ 

 

 

Plati svojom Mastercard® i Maestro® karticom na prodajnim mjestima šibenskih tvrđava i ostvari popust od 10%!